Nielimitowane rozmowy i SMS-y w Orange oraz T-Mobile

T-Mobile wprowadzają dla klientów ofert na kartę nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych. Natomiast w nowej promocji klienci Orange na kartę korzystający z taryfy Orange One otrzymają nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.

Jak to wygląda w Orange


Bonus w postaci nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych można otrzymać już przy doładowaniu w wysokości 25 złotych. Im wyższa kwota doładowania, tym dłużej można z niego korzystać - przy doładowaniu powyżej 100 złotych aż 25 dni. Aby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać SMS o treści PROMOCJA na numer 203 (opłata jak za SMS w sieci Orange) lub wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *101*62# i potwierdzić przyciskiem połączenia (opcja bezpłatna). Najpóźniej w ciągu 24 godzin klient otrzyma SMS-a z potwierdzeniem, że promocja została włączona na jego telefonie. Bonus w postaci nielimitowanych rozmów i SMS-ów pojawi się na koncie klienta najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu doładowania.

Reklama

Nielimitowane rozmowy i SMS-y są wykorzystywane w pierwszej kolejności,  a po upływie terminu ważności bonusu  klient ma do wykorzystania całą kwotę doładowania na wszystkie usługi dostępne w taryfie. Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów nie łączy się z promocją "Konto ważne rok". Promocja obowiązuje od dziś (29 października) do 30 listopada.

Jak to wygląda w T-Mobile?

Wprowadzona teraz oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w T-Mobile na kartę będzie pozwalała na bezpłatne wysyłanie SMS-ów oraz prowadzenie rozmów ze wszystkimi sieciami w Polsce przez liczbę dni uzależnioną od wartości doładowania. T-Mobile na kartę oferuje pełną ofertę nielimitowanych rozmów i SMS-ów, które są wykorzystywane przed wszystkimi pakietami i usługami aktywnymi na koncie klienta. Dzięki temu połączenia w T Mobile na kartę będą faktycznie bezpłatne, a klienci zyskają więcej. Ponadto klienci w T-Mobile na kartę po doładowaniu konta będą mogli korzystać z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz otrzymywać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

T-Mobile na kartę bez ograniczeń

Wartość doładowania Okres ważności nielimitowanych rozmów i SMS-ów
20 zł – 49 zł 5 dni
50 zł – 99 zł 10 dni
100 zł i więcej 20 dni
INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: operator
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy