Niekończąca się przyjemność z oglądania, czyli na wakacje ze smartfonem

Co ma ze sobą wspólnego górski szlak, rozpięte żagle i nadmorski piasek? Relaks, przygodę, wakacyjne wspomnienia oraz to, że niezależnie, który kierunek wybierzemy na upragniony urlop, wszędzie możemy wziąć ze sobą smartfona. A wraz z nim dostęp do świata cyfrowej rozrywki i niekończącą się przyjemność z oglądania video w ofercie na kartę w T-Mobile.

W wakacje lubimy uciekać od cywilizacji. Na wieś, nad jezioro, w góry czy nieodkryte jeszcze nadmorskie miejscowości. Albo na działkę za miasto. Ale nawet w najdalszym zakątku Polski każdego może złapać nagła potrzeba obejrzenia najnowszego odcinku serialu, który właśnie wylądował w ulubionym serwisie VOD, czy premierowego filmu, na który nie zdążyło się pójść do kina. Oglądanie materiałów wideo na urządzeniach mobilnych w sieci komórkowej ma jednak to do siebie, że zwykle szybko zużywa pakiet danych. Mamy na to sposób -T-Mobile na kartę z usługą Supernet Video.

Prosto i bez limitów na kartę

Teraz użytkownicy ofert na kartę w T-Mobile mogą oglądać bez końca co tylko chcą, bez obaw o przedwczesny koniec internetu i bez konieczności szukania punktów Wi-Fi nawet w najdalszej głuszy. Operator przygotował nowe oferty na kartę wraz z usługą pozwalającą oglądać wideo z popularnych serwisów streamingowych bez konsumowania opłaconego pakietu internetu. Nowe propozycje są przede wszystkim proste, a także atrakcyjne cenowo, co powinno spotkać się z entuzjazmem szczególnie tych użytkowników, którzy chcą być zawsze na bieżąco.

W nowych ofertach na kartę, które operator wprowadził na początku czerwca, znajdują nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS/MMS i 10 GB Internetu, ale również wideo bez limitu danych w ramach usługi Supernet Video. Klienci korzystający z usług prepaid, posiadający włączony pakiet na okres minimum 30 dni otrzymają bez dodatkowych opłat, co miesiąc, pakiet 100 minut na połączenia przychodzące i wychodzące, 50 SMS-ów, a także 500 MB do wykorzystania w roamingu zgodnie z zasadą RLAH (roaming w Unii Europejskiej) - akurat na wakacyjne wojaże także poza granice Polski.

Jak zdobyć nową ofertę? Wystarczy kupić starter za 5 zł, który zapewnia 5 dni nielimitowanych usług, zarejestrować numer i zacząć korzystać z telefonu. Po doładowaniu konta kwotą min. 25 zł oferta przedłuży się na następne 30 dni i będzie automatycznie odnawiać po zapewnieniu środków na koncie. Oferta będzie ważna przez rok.

Ulubione filmy i seriale bez limitu z Supernet Video

 Usługa Supernet Video pozwala klientom korzystać z oferty serwisów oferujących materiały wideo wszędzie tam, gdzie znajdują się w zasięgu sieci T-Mobile. Każdy może oglądać ulubione filmy i seriale na jednej z platform VOD w ramach oferty, m.in. Showmax, Netflix, VOD, Player, Chilli Cinema, obejrzeć nowe materiały od ulubionych twórców na YouTube lub VEVO, czy wreszcie śledzić rozgrywki sportowe na TVP Sport i TVP Stream. Dzięki temu można być zawsze na bieżąco ze wszystkimi premierami serialowymi, filmowymi i muzycznymi nie tylko w wakacje.

5 złotych na 5 dni - bez limitu na wideo

Dla tych, którzy nie potrzebują dostępu do video przez cały czas, operator przygotował dodatkową opcję. Płacąc 5 zł za 5 dni otrzymujesz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y, MMS-y oraz Supernet Video i 1 GB danych. Po 5 dniach oferta odnowi się automatycznie - wystarczy doładować konto i zapewnić środki na pobranie opłaty.

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy