Pakiet usług Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 to nowy zestaw narzędzi, w postaci zawsze aktualnych usług dostępnych w chmurze obliczeniowej pomoże zintegrować pakiet Office, usługi SharePoint Online, Exchange Online i Lync Online.

Korzystając z Office 365, ludzie będą mogli współpracować ze sobą w nieskomplikowany i bezpieczny sposób, w dowolnym miejscu, z użyciem praktycznie dowolnego urządzenia, w obrębie swojej firmy i poza nią. Wraz z dzisiejszą zapowiedzią, Microsoft udostępnia limitowany program testowy Office 365 w wersji beta w trzynastu krajach (Francja, Hiszpania, Hong Kong, Irlandia, Japonia, Kanada, Meksyk, Niemcy, Puerto Rico, Singapur, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Włochy.)

Office 365 został stworzony w oparciu o doświadczenia firmy w dostarczaniu usług opartych na chmurze obliczeniowej, począwszy od pierwszej na rynku poczty e-mail obsługiwanej przez przeglądarkę, po oferowane obecnie usługi Business Productivity Online Suite (BPOS), Office Live Small Business oraz Live@edu. Rozpoczęcie pracy z usługami dostępnymi z chmury przy pomocy Office 365 oznacza, że użytkownicy nie będą musieli zmieniać swojego stylu pracy. Office 365 jest kompatybilny z większością popularnych przeglądarek, smartfonów oraz najbardziej popularnych aplikacji komputerowych.

Reklama

- Office 365 jest najlepszym rozwiązaniem zwiększającym produktywność i dostępnym z poziomu chmury - powiedział Kurt DelBene, prezes Office Division w firmie Microsoft. - Dzięki Office 365 lokalna piekarnia może po raz pierwszy skorzystać z zaawansowanego oprogramowania i usług, a międzynarodowe przedsiębiorstwo farmaceutyczne może obniżyć koszty i w prosty sposób pozostawać na bieżąco z najnowszymi innowacjami. Ludzie mogą skupić się na swojej pracy, podczas gdy my i nasi partnerzy zadbamy o technologię - dodał DelBene.

Office 365 dla jednoosobowych oraz małych firm zatrudniających nie więcej niż 25 pracowników oferowany będzie w zestawie z Office Web Applications, usługami Exchange Online, SharePoint Online, Lync Online oraz zewnętrzną stroną internetową. Gotowość do pracy ma osiągać w 15 minut, a wszystko to za cenę 6 dolarów miesięcznie od jednego użytkownika.

Office 365 pozwala również na otrzymanie oprogramowania komputerowego Office Professional Plus na zasadach subskrypcji. Jest to pierwszy taki przypadek w historii. Za 24 dolary miesięcznie

od jednego użytkownika, firmy mogą otrzymać oprogramowanie Office Professional Plus,

wraz z e-mailem, pocztą głosową, aplikacjami do networkingu oraz przesyłania wiadomości, portalami internetowymi, ekstranetem, aplikacjami do konferencji głosowych, wideo

oraz internetowych i telefonicznym, całodobowym wsparciem technicznym.

- Dla małego przedsiębiorstwa Union jest znakomitym rozwiązaniem, szczególnie na początek

jego działalności - powiedział Rob Nichols, prezes spółki Allovus Design zajmującej się grafiką

i projektowaniem, będący doradcą Microsoft ds. Office 365.

Dostępność produktu

Microsoft we współpracy z kilkoma tysiącami firm i organizacji w trzynastu krajach rozpoczyna testy Office 365, aby w przyszłym roku uczynić usługę dostępną na terenie 40 krajów. Nieco później, Office 365 zostanie rozbudowany i docelowo będzie obsługiwał usługę Microsoft Dynamics CRM Online.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy