WhatsApp nareszcie wprowadził nieograniczone wyciszenie rozmów

Funkcja wyciszania w popularnym komunikatorze doczekała się nowej opcji, umożliwiającej wyłączenie powiadomień na nieograniczony czas.

Zapewne każdy z nas ma do czynienia ze znajomym, który w niekontrolowany sposób rozsyła różne bzdury na WhatsAppie. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem okazuje się wyciszenie czatu z tego rodzaju rozmówcą. Choć do tej pory komunikator pozwalał na wyciszanie rozmowy jedynie na określony czas, firma wprowadziła pewne zmiany w funkcjonowaniu tego rozwiązania.

Mowa o możliwości skorzystania z nieograniczonego wyciszenia. Opcja ta zastąpiła funkcję wyciszenia całorocznego i jak łatwo można się domyślić, na zawsze uwalnia nas od irytujących powiadomień. Wcześniej trzeba było pamiętać o ponownym wyciszeniu czatu po upływie roku i choć zapewne nie było to tragicznie irytujące, zmiany ułatwiające kontrolę są zawsze mile widziane.

Reklama

Zmiana pojawia się wraz z najnowszą aktualizacją programu. Możliwość zmutowania nieinteresującej rozmowy nie jest oczywiście jedyną zmianą wprowadzoną we wspominanej wersji. Źródła donoszą także o nowym oknie zarządzania pamięcią, które zapewnia bardziej szczegółowe spojrzenie na to, co zajmuje miejsce na telefonie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WhatsApp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy