Winamp zmartwychwstanie?

W ostatnim czasie całkiem głośno było wokół Winampa ze względu na decyzję o zakończeniu rozwoju tego programu. Wzburzenie internautów było tak duże, że ostatecznie prawa do popularnego odtwarzacza multimedialnego nabyła inna firma - Radionomy. Czy będzie ona w stanie wyprowadzić aplikację na prostą i odzyskać utracone zaufanie wśród użytkowników?

Ostatnie wersje Winampa tworzone jeszcze pod szyldem firmy AOL nie zachwycały. Program z lekkiego, prostego odtwarzacza stał się multimedialnym kombajnem, który był nieintuicyjny w obsłudze i pożerał sporo zasobów systemowych. Z tego też względu wielu użytkowników porzuciło aplikację na rzecz innych, bardziej sensownych rozwiązań.

Czy sytuację tę Radionomy zdoła poprawić? Zdaje się, że szykują się duże zmiany. Nowy właściciel zaczyna od strony internetowej projektu. Aktualnie jest ona w fazie reorganizacji. Już teraz zaobserwować można nowy design, który zwiastuje nowości. Te ostatnie są zresztą zapowiadane przez samego właściciela.

Niewątpliwie Radionomy ma pomysł na rozwój odtwarzacza i z pewnością wykorzysta jego potencjał połączony z dobrą marką, by odnieść ogólnoświatowy sukces.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Winamp | odtwarzacz muzyki | odtwarzacz multimedialny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy