IFA 2015 - urządzenia mobilne

Acer Predator 8 na IFA 2015 - drapieżny tablet do gier

Acer pokazał na targach IFA 2015 zupełnie nową linię produktów nazwanych Predator. Jednym z członków serii jest Predator 8, czyli 8-calowy tablet dla graczy.

Możliwości nowego tabletu dla graczy mógł przetestować każdy, kto zjawił się na stoisku Acera. A było warto. Konstrukcja Predatora 8 odbiega od tabletów konkurencji standardowo dostępnych na rynku. Kształtem bliżej mu do drapieżnych laptopów gamingowych Asusa inspirowanych bombowcami stealth.

Predator 8 ma 8-calowy ekran Full HD, który generuje obrazy bardzo dobrej jakości. Na przodzie konstrukcji znajdziemy także 4 głośniki, które rozmieszczone w czterech narożnikach tabletu zapewniają głęboki dźwięk. Niestety, trzymając Predatora 8 w dłoniach, można w łatwy sposób je zasłonić, szczególnie w pozycji poziomej. Wtedy jakość dźwięku drastycznie spada.

Reklama

Acer Predator 8 oferuje mocną (jak na tabletowe warunki) specyfikację techniczną. Na pokładzie znajdziemy procesor Intel Atom x7-Z8700 wspomagany przez 2 GB pamięci RAM i 32 GB wbudowanej pamięci (można je rozszerzyć do 128 GB przy użyciu karty microSD).

W warunkach targowych na Predatorze 8 można było pograć w "Asphalt 8". Chwila gry i możemy zapomnieć, że działamy na tablecie. Rozgrywka była bardzo płynna, nic się nie przycinało, nawet pomimo uruchomionych w tle aplikacji. Warto dodać, że na pokładzie znajdziemy Androida z nakładką Acera, która jest dobrze skrojona pod potrzeby użytkowników-graczy.

Acer Predator 8 ma szansę zostać jednym z najciekawszych tabletów na rynku. Jego sklepowa premiera zaplanowana jest na październik. Cena to 349 euro.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Acer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy