Ultra HD 4K

Hisense 88L5V Sonic Screen Laser TV - z głośnikiem w ekranie

​Model 88L5V Sonic Screen Laser TV to najnowsze urządzenie w portfolio Hisense, które wyróżnia się wbudowanym w ekran telewizora głośnikiem wyposażonym w system DML rozpraszający dźwięk (Distributed Mode Loudspeaker). Sonic Screen Laser TV będzie dostępny w sprzedaży w Polsce już w lipcu 2021 roku.

W najnowszym modelu dźwięk wydobywa się bezpośrednio z ekranu, a membrana głośnika wyposażona w system DML wibruje na całej jego powierzchni o komorowej strukturze, co gwarantuje dźwięk 360 stopni.

W ekran wbudowanych jest 100 000 jednostek audio, które sprawiają, że dźwięk i obraz są w pełni zintegrowane. Technologia DML to rozwiązanie całkowicie odmienne od systemów dźwiękowych stosowanych w klasycznych telewizorach, w których małe głośniki wbudowane są w ramkę urządzenia. Hisense umieszczając ścieżkę dźwiękową bezpośrednio na ekranie zadbał o to, aby widz rzeczywiście mógł doświadczyć realizmu scen wyświetlanych na telewizorze Sonic Screen Laser TV.

Reklama

Nowy Sonic Screen Laser TV wyróżnia się dźwiękiem przestrzennym 360 stopni z maksymalną głośnością 90 dB, dzięki czemu każde miejsce w obszarze oglądania staje się tym idealnym, niezależnie od odległości od ekranu. 

Cechą modelu jest wysoki współczynnik wierności, który sięga aż 97% - to aż o 10% więcej w porównaniu do ekranów akustycznych OLED - twierdzi producent. Amplituda na poziomie makro zapewnia szybką prędkość konwersji dźwięku i czasu reakcji, co gwarantuje ultrarealistyczny, krystaliczny dźwięk, bez żadnych zniekształceń.

Co więcej, Sonic Screen Laser TV jest wyposażony w mocny bas, który osiąga do 50 Hz. To wartość, która jest porównywalna do poziomu dźwięku z profesjonalnych subwooferów oraz stanowi najwyższą częstotliwość basu na rynku telewizorów laserowych.

Producent zastosował w swoim 88-calowym telewizorze laser wspomagany własną technologią X-Fusion Laser Light Engine, która dzięki wykorzystaniu niebieskiego światła ze źródła laserowego zapewnia precyzyjną jakość obrazu oraz doskonałą trwałość sprzętu - ponad 25 000 godzin oglądania, co odpowiada 12 000 seansów filmowych.

Telewizor obsługuje także obraz w 4K Ultra HD z HDR oferując tym samym 8 milionów pikseli na ekranie. Model jest wyposażony dodatkowo w technologię MEMC, która zapewnia dużą płynność wyświetlanego obrazu oraz Pure Colors odpowiadającą za żywe i naturalne barwy na ekranie.

Telewizor charakteryzuje  ekranem o 2,9 cm grubości, a także łatwym montażem - projektor należy postawić na półce w odległości minimalnej 20,8 cm od ściany, na której został zainstalowany ekran.

Sonic Screen Laser TV oferuje również dostęp do wszystkich najpopularniejszych aplikacji m.in. CDA.PL, Netflix, YouTube, czy Amazon Prime Video.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl 

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Hisense
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy