Reklama

Targi CES 2013 - elektronika jutra

Nowości AMD na 2013 rok

Co takiego szykuje na 2013 rok firma AMD, jeden z potentatów rynku mikroprocesorów?

Podczas targów CES 2013 w Las Vegas AMD zaprezentowało szereg nowości - nie zabrakło rozwiązań, które umożliwiają obsługę urządzeń za pomocą gestów, a także rozwiązań gwarantujących rozpoznawanie twarzy użytkownika - a to tylko kilka z planowanych rozwiązań. AMD, podobnie jak inne firmy technologiczne, postawiło na nowe sposoby komunikacji z elektroniką. Nowe platformy firmy AMD noszą nazwy "Richland" oraz "Temash".

Ale to nie wszystko - nowe procesory mobilne AMD zostały zaprezentowane m.in. na przykładzie tabletu FullHD oraz 4-rdzeniowych tabletów, na którym bez problemów działa m.in. gra "DiRT: Showdown".

ReklamaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: AMD | AMD seria Z | procesor

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy