Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 - poznaliśmy datę premiery nowych flagowców Samsunga

Do sieci przedostały się informacje na temat potencjalnej daty premiery nowych urządzeń Samsunga. Na scenie podczas wydarzenia mamy zobaczyć takie sprzęty, jak Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 oraz Galaxy Watch 4.

Według najnowszych przecieków Samsung Galaxy Z Fold 3 miał trafić do masowej produkcji na początku czerwca bieżącego roku - oficjalna premiera miała odbyć się w lipcu 2021, jednak tak się nie stanie. Zamiast tego, Galaxy Z Fold 3 zostanie pokazany na scenie wraz z Galaxy Z Flip 3 już 27 sierpnia 2021 roku. Tego typu informacje pochodzą od Jona Prossera, który w przeszłości dostarczał sprawdzonych przecieków na temat koreańskiego producenta.

Oprócz nowych, wspomnianych urządzeń na scenie mamy zobaczyć także zupełnie nowy, inteligentny zegarek - Galaxy Watch 4 oraz Watch 4 Active.

Reklama

Dane na temat oficjalnej premiery wszystkich sprzętów są różne. Niektóre źródła mówią o tym, iż Koreańczycy zdecydują się na sam początek sierpnia podczas gdy inne dane wskazują na drugą połowę tegoż miesiąca.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko cierpliwie czekać.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Samsung Galaxy Z Fold
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy