iPhone 6 z pojemniejszą baterią?

iPhone 5S to jeden z lepszych smartfonów dostępnych na rynku, jednak nie ulega wątpliwości, że pojemność baterii pozostawia sporo do życzenia. Czy podobnie będzie w przypadku jego następcy - iPhone’a 6? Do sieci wyciekły informacje na temat baterii wykorzystanych w produkcji nowych modeli.

Z najnowszych doniesień dowiadujemy się, jak zaprezentuje się bateria w nowym smartfonie od Apple. Wersja 4,7-calowa zostanie wyposażona w ogniwo o pojemności pomiędzy 1800 a 1900 mAh, natomiast model 5,5-calowy prawdopodobnie otrzyma baterię 2500 mAh.
 
Powyższe dane na nikim wrażenia nie zrobią, jednak cieszy, że Apple idzie w stronę pojemniejszych baterii. Dla przypomnienia, iPhone 5S posiada ogniwo o pojemności 1570 mAh. Niektóre urządzenia z Androidem pomału przekraczają tymczasem granicę 3000 mAh.
 
Oczywiście dochodzi do tego odpowiednia optymalizacja systemu, dlatego też powyższych wartości nie powinno się bezpośrednio porównywać. Należy również pamiętać, że żadna z informacji na temat baterii nie została oficjalnie potwierdzona przez Apple.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPhone | Apple
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy