LG G Pro 2 pozuje do zdjęć. Co o nim wiadomo?

LG potwierdziło już, że w lutym ujrzymy następcę phabletu G Pro. Teraz do sieci wyciekły zdjęcia, dzięki którym możemy poznać jego wygląd.

Fotografie zdradzają, że urządzenie będzie po prostu powiększoną G-dwójką. Po niedawnej premierze modelu G Pro Lite można by pomyśleć, że producent zrezygnował z umieszczania przycisków fizycznych na tylnej części obudowy swoich smartfonów, ale najwidoczniej po prostu zarezerwował to rozwiązanie dla słuchawek z najwyższej półki. Prawdę mówiąc takie podejście nieco mnie dziwi, bo nie jest to aspekt, który kojarzyłbym z flagowcami; z użytkowego punktu widzenia nie robi mi żadnej różnicy to, czy przyciski ulokowane są z tyłu czy też na bocznych krawędziach. Na decyzji o zakupie już prędzej zaważyć mogłaby świetna funkcja KnockON (wybudzanie urządzenia po dwukrotnym stuknięciu w ekran), ale ta ma trafić w formie aktualizacji nawet na pokłady obecnych już na rynku budżetowców.

Reklama

Od jakiegoś czasu znana jest także specyfikacja modelu LG G Pro 2, która obejmować ma m.in. Snapdragona 800 (4 x 2,3 GHz) oraz aparat z matrycą 13 Mpix i optyczną stabilizacją obrazu. Od mniejszego brata smartfon wyróżniać ma się głównie obecnością 3 GB pamięci RAM i wielkością ekranu, którego przekątna wynosić będzie 6 cali. Niezmieniona zostanie jednak jego rozdzielczość (1920 x 1080), więc zagęszczenie pikseli wynosić będzie 367 punktów na cal.

Póki co nie pojawiły się żadne informacje sugerujące, że phablet zostanie wyposażony w rysik i nie widać go także na opublikowanych zdjęciach. Szkoda, bo pozwoliłby on lepiej wykorzystać potencjał dużego wyświetlacza.

Wszystkie szczegóły na temat LG G Pro 2 poznamy już pod koniec lutego, gdyż oficjalnie światło dzienne ujrzy on na MWC 2014.

Miron Nurski

komórkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: LG G Pro 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy