LG Velvet 2 Pro tylko dla pracowników firmy

Koreańskie LG sprzedaje prototyp swojego ostatniego flagowca pracownikom. Urządzenie nie trafi na rynek masowy.

Zanim LG oficjalnie ogłosiło koniec swojego działu mobilnego, opracowywało kilka smartfonów, które miały trafić na rynek. Jednym z nich jest LG Velvet 2 Pro. Urządzenie jest obecnie sprzedawane w postaci prototypu pracownikom koreańskiego giganta. Informacja ta pochodzi z serwisu Twitter oraz konta @FronTron. Użytkownik informuje, że 3000 sztuk smartfona może zostać zakupionych przez pracowników LG Korea w atrakcyjnej cenie.

Obecnie nie ma ani słowa na temat specyfikacji samego sprzętu, ale to, co wyróżnia się najbardziej, to między innymi potrójny aparat fotograficzny z większymi obiektywami niż w przypadku poprzednika. Sam smartfon ma kosztować w ramach wewnętrznej sprzedaży około 170 dolarów, a jego gwarancja będzie ważna przez najbliższe 6 miesięcy.

Reklama

Co ciekawe, LG miałoby także sprzedawać swoim pracownikom smartfona Rollable - składane urządzenie, które nigdy nie doczekało się oficjalnej premiery.

Firma LG ogłosiła oficjalne wycofanie się z rynku mobilnego w kwietniu bieżącego roku. Nie ma co się spodziewać, że Koreańczycy wrócą do gry.  

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: LG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy