Samsung Galaxy S22 - wyciekła intersująca lista

2022 rok rozpocznie się dużą premierą Samsunga. Producent nie podał jeszcze oficjalnej daty prezentacji urządzeń z serii S22, lecz już teraz można zobaczyć listę kolorów, w jakich wyjdą flagowe smartfony koreańskiego przedsiębiorstwa.

Samsung od lat jest największym graczem na rynku smartfonów. Hegemonia koreańskiej firmy może zostać zakończona przez Xiaomi, które od miesięcy depcze jej po piętach. Są miesiące, w których chiński konkurent może pochwalić się już lepszą sprzedażą. Niemniej korona pozostaje nadal w rękach Samsunga, którego prezentacje flagowców zawsze przyciągają dużą uwagę. Do premiery serii S22 jeszcze trochę czasu zostało, jednak już teraz możemy zobaczyć listę kolorów, w których wyjdą urządzenia.

GalaxyClub dostało listę kolorów nowych Samsungów S22. Wszystko wskazuje na to, że podstawowa wersja smartfona i plus wyjdą w tych samym kolorach, czyli w białym, czarnym, złotym różu i zielonym. Zmian można spodziewać się w przypadku Samsunga S22 Ultra. Największy flagowiec oprócz w tradycyjnym czarnym i białym, wyjdzie jeszcze w kolorze ciemnej czerwieni.

Reklama

Oficjalnej daty premiery jeszcze nie podano, jednak wiele wskazuje na to, że odbędzie się ona w styczniu 2022 roku. W kontekście prezentacji Samsunga S22 często jest wymieniany 28 stycznia, jako najbardziej prawdopodobny termin. O nowym smartfonie wiadomo, że jego podstawowa wersja będzie mniejsza niż w przypadku jego poprzednika. Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, to S22 będzie miał rozmiar 6,06 cala. To zdecydowanie mniej niż wynosi aktualny standard wśród producentów smartfonów.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S22 | galaxy | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy