Reklama

Sony Xperia Z5 na wideo. Z5 Premium z ekranem 4K!

Targi IFA rozpoczną się dosłownie za kilka dni, a my wiemy już prawie wszystko na temat smartfonowych nowości Sony. Mało tego, jedną z nich można zobaczyć na obszernym materiale wideo.

Na targach IFA 2015 zobaczymy na pewno Sony Xperię Z5 - smartfona z 5,2-calowym ekranem Full HD, Snapdragonem 810, 3 lub 4 GB pamięci RAM i aparatem 23 Mpix. Będzie również Xperia Z5 Compact z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 cala oraz rozdzielczości HD. Również ten telefon będzie wyposażony w Snapdragona 810 i 3 GB  pamięci RAM.

Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się Xperia Z5 Premium. Jeśli informacje przekazane przez źródło okażą się prawdziwe, to będzie ona pierwszym smartfonem z ekranem o rozdzielczości 4K! Specyfikację uzupełnią układ Snapdragon 810 i aparat 23 Mpix. Będzie również czytnik linii papilarnych, który ma się pojawić także w modelu Z5.

Reklama

Prawie trzyminutową prezentację wideo smartfona Xperia Z5 znajdziecie w tym miejscu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy