Wyciekły nowe zdjęcia Samsunga Galaxy S6 oraz S6 Edge

Wyciekają kolejne informacje o nowych flagowcach. Po ostatnim udostępnieniu materiałów o HTC One M9, przyszła kolej na Samsunga i jego najnowsze urządzenia. Właśnie wyciekły zdjęcia Galaxy S6 w pełnej okazałości oraz Galaxy S6 Edge.

Zdjęcia prawdopodobnie przedstawiają prototypy urządzeń ( na dwóch z nich jest to wyraźnie widoczne), jednak niewykluczone, że tak właśnie będzie wyglądać finalna wersja smartfonów. O Galaxy S6 Edge nie możemy zbyt wiele powiedzieć, przód urządzenia został uchwycony tylko na jednym zdjęciu, pod dużym kątem. Pewne natomiast jest , że smartfon posiada ekran naciągnięty na dwie krawędzie, z wyglądu jest bardzo podobny do Galaxy S6 oraz nie posiada przycisków fizycznych na ramkach.

Zdjęć Galaxy S6 wyciekło znacznie więcej. Zmiana wyglądu podług poprzedniej generacji jest dość duża.  Smartfon został spłaszczony, ekran jak i tył telefonu nie posiadają żadnych wygięć. Uwagę zwraca metalowa ramka okalająca boki urządzenia. W nowym modelu Samsung prawdopodobnie zdecydował się uniemożliwić zdjęcie tylnej pokrywy. Kartę SIM włożymy dopiero po wyjęciu szufladki specjalnym kluczykiem, tak jak ma to miejsce w innych konstrukcjach np Nexus 4 czy LG G2. Szufladka razem z przyciskiem wybudzania znajduję się po prawej stronie urządzenia. Z lewej ujrzymy tylko przyciski głośności. Natomiast na dole umiejscowione są: wejście słuchawkowe, port micro USB oraz prawdopodobnie otwór osłaniający głośnik.

Reklama

A jak wam podoba się nowy wygląd flagowca Samsunga? Czy to już może być  finalna wersja?

Arkadiusz Melerski

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy