Przyjaciele to serialowy hit. Gdzie obejrzeć 10 sezonów Friends?

Wieść o śmierci Matthew Perry’ego obiegła polskie media w poniedziałkowy ranek. Zdruzgotani fani "Przyjaciół" wspominają aktora, dzięki któremu serialowy Chandler bawił do łez i zyskiwał naszą sympatię. Na jakiej platformie mamy szansę obejrzeć wszystkie 10 sezonów kultowego serialu? W jakich filach możemy również zobaczyć aktora?

Losy szóstki najbardziej kultowych przyjaciół zna prawie każdy z nas. Na jakiej platformie dostępne są wszystkie odcinki serialu? Czy fani mają szanse je ponownie zobaczyć?

Gdzie można obejrzeć "Przyjaciół"?

Jeszcze jakiś czas temu "Przyjaciele" dostępni byli na jednej z największych platform streamingowych — Netfliksie. Serial niestety zniknął z platformy i został przejęty przez innego giganta. Obecnie 10 sezonów kultowego serialu możemy zobaczyć na platformie HBO Go.

Co więcej, na platformie znajdziemy również bonusowy odcinek serialu "Przyjaciele: spotkanie po latach", który wydany został w 2021 roku. Oryginalna obsada serialu wraca do studia nagrań Warner Bros. i celebruje wspólną pracę.

Reklama

W jakich filmach grał Matthew Perry? "Przyjaciele" to nie wszystko

Matthew Perry najczęściej wcielał się w postaci sarkastycznych, inteligentnych amantów. Mało osób pamięta, że serial "Przyjaciele" to nie jedyna produkcja, w której miał szansę popisać się swoim talentem i charyzmą. 

Jeszcze przed zakończeniem "Przyjaciół" wyszedł film, w którym u boku Perry’ego możemy zobaczyć Salmę Hayek. Komedia romantyczna "Polubić czy poślubić" to przyjemny film, który może umilić nam wieczór. 

Na początku 2000 roku do kin trafiła komedia "Jak ugryźć 10 milionów", w której Matthew Perry jako grzeczny i miły sąsiad musi uniknąć śmierci z rąk bezlitosnego gangstera, w którego rolę wciela się Bruce Willis.

Aktora możemy również zobaczyć w filmie "17 Again", w którym gra również Zac Efron. Mimo że Perry nie gra tam głównej roli, idea filmu, może nas optymistycznie nastroić.

Zobacz także:

Matthew Perry: Ten, w którym wspominamy zmarłego "Przyjaciela"

Matthew Perry planował przed śmiercią założyć fundację pomagającą osobom uzależnionym

Gwiazda „Bridgertonów” przeszła dwa załamania nerwowe. Krytykuje Netfliksa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy