Festiwale Electronicbeats – gorąca muzyka nie tylko na lato

Lato jest na wyciągnięcie ręki, a to oznacza, że pojawia się coraz większa chęć, aby razem ze znajomymi ruszyć w trasę i doświadczyć trochę zasłużonej rozrywki. Morze, góry… Dla niektórych prawdziwa rozrywka to tylko miasto – najlepiej duże, z pełnym wachlarzem możliwości, oferujące atrakcje idealnie skrojone na imprezowy charakter paczki znajomych, z którymi chcesz się bawić. Jeśli tak, świetnym rozwiązaniem będą festiwale Electronicbeats!

O co chodzi?

To międzynarodowy projekt muzyczny skupiający się - jak sama nazwa sugeruje - na twórczości elektronicznej i alternatywnej. Fani tego rodzaju grania zapewne dobrze orientują się "z czym to się je". Wydarzenia skupione wokół Elektronicbeats festiwali pozwalają aktywnym, młodym ludziom na spotkania, zabawę, wymianę informacji - a wszystko jest profesjonalnie przygotowane. Przestrzeń każdej imprezy wyposażona jest w specjalne miejsca, gdzie można odpocząć od zabawy, napić się drinka w miłym towarzystwie i spokojnie porozmawiać.

Reklama

Co ważne, imprezy te odbywają się w kilku miastach na terenie Polski, więc nie ma konieczności udawania się tylko i wyłącznie do Warszawy. Im więcej miast zaangażowanych w projekt, tym więcej imprez, a co za tym idzie - lepszy wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Białystok, Lublin, Katowice, Trójmiasto - praktycznie każdy region Polski jest objęty zasięgiem Electronicbeats.

Co i kiedy?

Oczywiście nie zawsze możemy sobie pozwolić na wypad w dowolnym terminie. Na szczęście ilość imprez jest całkiem spora i spokojnie można znaleźć taką, na którą cała nasza paczka znajomych będzie mogła się udać. Już czerwiec zapowiadał się wyjątkowo gorąco. O taką atmosferę zadbał przede wszystkim Gorillaz - zespół, na którego pierwsze przybycie do Polski czekało z niecierpliwością wielu fanów. Zagrali 14 czerwca w Warszawie, w Nowym Teatrze, a następnie 18 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Koncerty te stanowiły część ich trasy po Europie, podczas której promują najnowszy album Humanz.

Jeżeli jednak letnie miesiące przeznaczamy na wylegiwanie się pod na plaży, a muzyczne przeżycia odkładamy na późniejszy termin - świetnym rozwiązaniem może być Up To Date Festival, który odbędzie się 8-9 września w Białymstoku. To już 8 edycja tej imprezy, a to oznacza, że pomysł się przyjął i festiwal ma stałych i wymagających fanów. Tym samym, możemy być pewni, że poziom muzyczny będzie stał odpowiednio wysoko. Jeśli chodzi o prezentujących się na scenie artystów, zagrają m.in.: Onra live - wirtuoz samplingu rodem z Francji, którego twórczość to swoisty pomost między hip-hopem a muzyką elektroniczną, Piernikowski promujący nową płytę No Fun, a także PRO8L3M, czyli hip-hopowa grupa z Warszawy.

To tylko mały wycinek tego, czego możemy doświadczyć na imprezach Electronicbeats. Wybór koncertów jest naprawdę duży i najbliższe miesiące zapowiadają się bardzo gorąco!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sabrina Carpenter | muzyka elektroniczna | festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy