Aplikacje z iOS na Playbooku

Playbook to tablet firmy Research In Motion, który miał odnieść spektakularny sukces i zabrać iPadowi sporą część rynku urządzeń mobilnych. Tak się jednak nie stało. Czy istnieje szansa, aby na Playbooku pojawiły się aplikacje z systemu iOS?

W ostatnim czasie firma postanowiła zrezygnować z produkcji jego 16 GB wersji. Za brakiem sukcesu stoi między innymi brak odpowiedniej liczby aplikacji i nieprzemyślane rozwiązania funkcji poczty elektronicznej czy też notatek.

Firma postanowiła ratować swój produkt obiecując użytkownikom wsparcie dla aplikacji natywnie napisanych dla systemu Android. Co by było gdyby na Playbooku można było uruchomić programy stworzone dla mobilnego systemu firmy Apple? Okazuje się, że jednemu z deweloperów taka sztuka się udała. Użytkownicy serwisu Crackberry nie wierzyli, że jest to możliwe i poprosili tajemniczego dewelopera o uruchomienie konkretnych, wybranych przez nich aplikacji. Gdy tylko zaprezentował on na wideo, że jest to możliwe, nikt już nie miał wątpliwości.

Nie wiadomo jednak jak udało się uruchomić programy dla iOS na Playbooku. Jedno jest pewne - wymagało to ogromnej ilości pracy, a samo rozwiązanie na pewno nigdy oficjalnie na Playbooka nie trafi.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: aplikacja | iOS | BlackBerry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy