Apple iPad 3 - zdjęcie tylnej obudowy?

Dotąd mieliśmy okazję publikować informacje oparte na domysłach i mglistych analizach, lecz dziś mamy dla was prawdziwą gratkę - prawdopodobne zdjęcie tylnego panelu Apple iPada 3.

Trudno określić autentyczność fotografii. Przedstawia ona dwie pokrywy baterii: pierwsza z nich należy do iPada 2, podczas gdy druga - do iPada 3. Choć na pierwszy rzut oka nie widać różnic pomiędzy nimi, dostrzegli je eksperci z portalu RepairLabs. Według nich, Apple iPad 3 będzie miał większą baterię, nowy aparat fotograficzny oraz ekran o wysokiej rozdzielczości, najprawdopodobniej Retina:

Cytując serwis RepairLabs: "Szerokość miejsca, w którym płyta umieszczona została na iPadzie 2, wydaje się być większa niż na iPadzie 3. Od dawna słyszeliśmy, że iPad 3 zostanie wyposażony w większą baterię, a ten panel wydaje się to potwierdzać.

Reklama

Aparat cyfrowy jest inny. Ciężko to ocenić patrząc jedynie na pokrywę baterii, ale spodziewamy się, że iPad 3 będzie miał inną kamerę niż iPad 2.

Ekran będzie inny od tego, który widzieliśmy do tej pory. Niezależnie od tego, czy będzie to superwyświetlacz, o którym słyszeliśmy wcześniej, czy też nie - trzeba będzie zaczekać. Jednakże patrząc na zupełnie inny sposób montowania, można założyć, że ekran przynajmniej został przeprojektowany".

Według RepairLabs, iPad 3 nie będzie grubszy od aktualnego generacji tabletu Apple. Co ciekawe, pojawiły się głosy, że Apple A6, układ, w który będzie wyposażony nowy tablet Apple, będzie nie cztero-, a dwurdzeniowy.

Choć zaserwowane dziś rewelacje są naprawdę interesujące i potwierdzają krążące po sieci od wielu miesięcy informacje, musimy pamiętać, że to wciąż tylko plotki.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPad | apple | tablet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL