Apple wymieni "nowego" iPada na iPada 4

Na przedwczorajszej konferencji, obok iPada mini, została zaprezentowana także odświeżona wersja dużego tabletu. Chwilę później pojawiły się głosy, że takie posunięcie nie jest zbyt fair w stosunku do klientów, którzy niedawno kupili "nowego iPada". Apple wyszło więc z ciekawą propozycją.

Firma z Cupertino zadecydowała, że iPada trzeciej generacji będzie można bezpłatnie wymienić na nowszy model. Tyczy się to jednak tylko tych egzemplarzy, które zostały zakupione maksymalnie 30 dni temu. Moim zdaniem jest to dobre posunięcie i ukłon w stronę tych, którzy poczuli się po konferencji oszukani.

Interesują cię tego typu newsy? Sprawdź nasz serwis o mobilnych technologiach - mobtech.interia.pl

Złącze Lightning, LTE i szybszy procesor to zmiany kosmetyczne, aczkolwiek nie bez znaczenia. Mam tu na myśli nowe złącze, które zastąpiło 30-pinowy konektor. Po premierze iPhone'a 5 część osób była zawiedziona, że będzie musiała kupić przejściówkę do starych akcesoriów. iPad i iPad Mini ze złączem Ligtning pokazuje, że Apple jak najszybciej chce je spopularyzować.

Nie zmienia to jednak faktu, że czwarty iPad z pewnością mógłby zostać zaprezentowany później. Nowe złącze jednak według Apple jest lepsze, więc jego popularyzacja musi nastąpić szybko. Niestety najbardziej poszkodowani będą posiadacze "nowego iPada", którzy kupili go wcześniej, niż 30 dni temu.

Reklama

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPad | tablet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy