iPad 5 podobny do iPada Mini?

​W czwartym kwartale 2012 roku na rynku zadebiutowała mniejsza wersja iPada - iPad Mini. Spotkała się ona ze sporym zainteresowaniem klientów - nie tylko ze względu na mniejsze rozmiary, ale również odświeżony wygląd. Przewiduje się, że wkrótce Apple zaprezentuje kolejną generacją standardowego iPada, który designem będzie przypominał swojego mniejszego brata. Oczywiście pojawiły się już pierwsze "nieoficjalne" zdjęcia.


Serwis AppleBitch.com (brawa za kreatywną nazwę) dotarł do ofert różnego rodzaju etui na iPada 5, który jeszcze nie pojawił się na rynku. Ich wygląd wskazuje, że duży iPad upodobni się do iPada Mini. Z tyłu ochraniaczy pojawił się zupełnie nowy otwór, w którym najpewniej znajdować się będzie mikrofon. Zunifikowano również wygląd głośników, które przypominają te znane z iPhone'a 5.

Obecnie nie wiadomo kiedy iPad 5 zostanie pokazany światu. W ostatnim czasie Apple zmieniło swój cykl wydawniczy. Do tej pory wszystkie iPady (oprócz Mini i ostatniej generacji) pokazywane były w marcu.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy