​Kolejny Transformer Asusa na Computex 2013

Podczas targów Computex 2013 Asus zaprezentuje zupełnie nowego członka rodziny Transformer. Urządzenie pojawiło się na udostępnionym w sieci teaserze wideo.

Czym tak naprawdę jest nowy Transformer nie wiadomo. Na trwającym niewiele ponad minutę materiale wideo, narrator wielokrotnie używa pochodnych słowa "transformacja" w odniesieniu do tajwańskiej firmy i ich produktów. Można spodziewać się, że nowy sprzęt zaprezentowany na targach Computex 2013 będzie w pewnym zakresie urządzeniem pionierskim i innowacyjnym, jak poprzednie Transformery.

Wiele wskazuje na to, że - zgodnie z globalnymi zapowiedziami - najwięksi producenci zaczną wypuszczać na rynek mniejsze (7- i 8-calowe) tablety z Windowsem 8. Na omawianym materiale wideo widać zarys tabletu mniejszego niż 10 cali wzbogaconego dodatkowo o wysuwany rysik. 

Reklama

Hasło reklamowe Asusa pojawiające się w zajawce to "We Transform", co może sugerować, że tajwański gigant zdecyduje się na odświeżenie dostępnych już w sprzedaży produktów. Tablet z 8-calowym ekranem na pewno będzie doskonałym uzupełnieniem i tak już bogatej serii.

Szczegóły poznamy dopiero 3 czerwca, kiedy to tuż przed otwarciem targów Computex 2013, Asus zaprezentuje swój najnowszy sprzęt.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Asus | transformer | hybryda | Windows | Computex
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy