Tablet Hyundai za 340 zł

Eldar Murtazin i CEO Nvidii przewidzieli, że ceny tabletów internetowych spadną na łeb na szyję, lecz wątpię, aby spodziewali się, że nastąpi to tak szybko. Jednym z najtańszych urządzeń na rynku może być Hyundai (nie mylić z producentem samochodów) A7.

Tablet wyposażono w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800 na 480 pikseli, procesor Cortex A8 1,5 GHz, 512 MB pamięci, 8 GB pamięci wewnętrznej, 3G, czytnik kart pamięci microSD, wyjście microHDMI, które pozwoli na przeniesienie ulubionych multimediów na wielki ekran telewizora, port USB 2.0 oraz najnowszy system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Hyundai A7 wyceniono na jedyne 110 dolarów, czyli 342 złote. Być może możliwościami nie dorównuje najmocniejszym konstrukcjom, ale w swojej kategorii cenowej jest pozycją zdecydowanie wartą uwagi.

Wzornictwo Hyundai A7 jest, nie oszukujmy się, nieatrakcyjne. Przedni panel, oprócz 7-calowego ekranu, kryje dziwnie zaprojektowany przycisk "home" oraz dwa głośniki. Nie spodziewajmy się jednak za wiele po tablecie kosztującym niewiele ponad 340 złotych.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: tablet | Hyundai | Android Ice Cream Sandwich | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama