iPhone 12, 12 Pro oraz Pro Max - czy warto?

Jednym z najbardziej rozsławionych modeli smartfonów znanej na całym świecie marki Apple jest iPhone 12. Trafił na półki sklepowe aż w czterech wariantach w 2020 roku i od tamtego czasu skrada coraz to nowsze serca użytkowników. Nic w tym dziwnego - iPhony to rewelacyjne urządzenia, które cechują się nie tylko rewelacyjną i wieloletnią wydajnością, ale także ponadczasowym, ikonicznym designem.

Smartfon Apple iPhone 12 - niełatwy wybór

Masz w zamiarze kupić nowy smartfon, jednak nie wiesz, na co się zdecydować? Koniecznie sprawdź propozycje od amerykańskiej marki Apple, która w 2020 roku wypuściła na rynek aż cztery wersje jednego telefonu - iPhone'a 12. Wyróżnić możemy Apple iPhone 12 mini, Apple iPhone 12 w standardowym wydaniu, Apple iPhone 12 Pro oraz Apple iPhone 12 Pro Max.

Z pewnością wśród tych wszystkich modeli najbardziej wyróżnia się iPhone 12 Pro Max. Przede wszystkim zachwyca nieziemskim aparatem oraz doskonałym wsparciem AppleRAW. Jest to nietuzinkowa gratka dla fanów amatorskiej fotografii. Boczna obudowa wykonana jest z wysokojakościowej stali chirurgicznej. Stanowczo wzmacnia to jego odporność na zarysowania oraz przypadkowe uderzenia. Z pewnością iPhone 12 Pro Max to wybór idealny dla naprawdę wymagających użytkowników, którzy nie oszczędzają swojego urządzenia ani przez chwilę.

Jeśli nie chcesz wydawać aż tyle pieniędzy na smartfon i szukasz czegoś tańszego, ale równie dobrego, koniecznie zwróć uwagę na iPhone 12 mini. Jest to doskonały przykład kompaktowego telefonu z maksymalną ilością fantastycznych udogodnień. iPhone 12 mini posiada mnóstwo możliwości, które z pewnością zadowolą niejednego wymagającego klienta.

Wielkość ekranów wyżej wymienionych telefonów nieco się od siebie różni. Model Pro posiada ekran o przekątnej 6,1", a kolei Pro Max posiada już nieco większy ekran - 6,7". Telefony w wersji Pro posiadają również znacznie lepszy aparat - z trzema obiektywami. Rewelacyjny zoom optyczny pozwala robić zniewalające zdjęcia, a wyświetlacz OLED jest kluczem do doskonałego obrazy. Profesjonalne kamery dostępne w tych telefonach często skutecznie zastępują aparat fotograficzny.

Telefon Apple iPhone 12 64gb - parametry, którym trudno się oprzeć

  • Warstwa Ceramic Shield

Najnowsze telefony marki Apple posiadają wspaniałą warstwę Ceramic Shield, czyli czterokrotnie lepszą ochronę ekranu przed upadkiem.

Testy pokazały, że iPhone 12 z tą warstwą znacznie lepiej poradził sobie na testach, niż poprzednicy.

  • przeglądanie multimediów w formacie Dolby Vision

Rewelacyjna rozdzielczość oraz dodatkowe innowacyjne technologie pozwalają na oglądanie obrazów, filmów i innych multimediów w zachwycającej jakości.

  • procesor i pamięć RAM

Sercem telefonów marki Apple w wersji 12 jest procesor Apple A14 Bionic, który wyposażony został aż w cześć rdzeni. Jest to prawie o 50% znacznie lepsze rozwiązanie, niż w przypadku poprzednich wersji. Ilość RAM-u wynosi 4 GB, z kolei wersja Pro posiada aż 6 GB RAM-u. Pamięć, jak i procesor działa błyskawicznie

  • aparat zachwycający amatorów fotografii

Apple zastosowało aparaty, których rozdzielczość to aż 12 MGpix. Pozwala on na wykonywanie znacznie lepszych, doskonałych zdjęć. Nowy obiektyw szerokokątny wpuszcza nawet 0 27% więcej światła. Apple iPhone 12 to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy mieć zarazem fantastyczny aparat oraz doskonały system operacyjny. Dolby Vision pozwala oglądać zrobione zdjęcia w fantastycznych warunkach.

Ostatnim aspektem, który charakteryzuje telefony marki Apple jest bateria. Niestety, ta marka nigdy nie stawiała na zbyt pojemne akumulatory. Dlatego też telefon Apple iPhone 12 posiada baterię mieszczącą jedynie 2815 mAh. Nieco więcej, bo 3687 mAh ma model Apple iPhone Pro Max.

materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: Telefon | Mobile | iOS | Android