HBO GO - od jutra niektórzy abonenci stracą możliwość korzystania z platformy

Niektórzy subskrybenci platformy streamingowej stracą dostęp do aplikacji. HBO GO od jutra nie będzie już dostępne na niektórych starszych sprzętach. Najnowsza aktualizacja nie będzie już kompatybilna z leciwymi wersjami oprogramowania.

Jak podaje serwis HDTVPolska.pl od wtorku, 21 września, platforma streamingowa VOD stworzona przez HBO, nie będzie dostępna na niektórych ze starszych sprzętów. Z aplikacji nie będzie można już korzystać na PlayStation 3 i telewizorach Samsunga Orsay. Nadal pewna część klientów HBO GO ogląda filmy i seriale na tym sprzęcie. Jednak da się ten problem obejść. Wystarczy korzystać z Google Chromecast, na którym HBO GO nadal będzie dostępne.

Nowa aktualizacja sprawi, że platforma nie będzie kompatybilna ze starszymi wersjami niektórych z oprogramowań. W tym przypadku "ofiarą padną" telewizory Samsunga z systemem Tizen, które są starsze niż z 2015 roku. 

Reklama

Oprócz tego, usługa zniknie ze Smart TV produkcji LG działających na oprogramowaniu WebOS 3.5 lub starszym. W tym przypadku pomogłaby aktualizacja systemu operacyjnego sprzętu. Problemem może być to, że niektóre z tych urządzeń nie posiadają już wsparcia producenta. Zatem taki manewr nie zawsze będzie możliwy.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max | VOD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy