Netflix - Polacy jako pierwsi na świecie otrzymali nową usługę

Serwis streamingowy uruchomił testową usługę dotyczącą gier mobilnych. Co ciekawe, Polacy w ramach testów otrzymali ją jako pierwsi na świecie. Polscy abonenci mogą sprawdzić dwie produkcje nawiązujące do serialu "Stranger Things".

Kilka miesięcy temu Netflix oficjalnie potwierdził, że wchodził do branży gier mobilnych. Premiera nowego rozwiązania skupiającego się na streamingu gier, miała zadebiutować w przyszłym roku. Jak się jednak okazuje, już teraz trafiło ono do Polski w ramach testowego programu.

Polscy klienci mogą skorzystać oferty na urządzeniach z systemem Android. Ta jest na obecny moment mocno ograniczona i skupia się wyłącznie na dwóch produkcjach - grach Stranger Things: 1984 i Stranger Things 3. Plusem jest fakt, że wchodzą one w skład standardowego abonamentu, wiec użytkownicy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów. Obie wymagają jednak instalacji, co na obecny moment wyklucza funkcje przesyłania strumieniowego.

Reklama

Netflix przyznaje, że całość jest na obecny moment formą testu platformy gamingowej i jeszcze sporo czasu minie do prezentacji jej pełnego kształtu. 

Firma zapewnia, że z czasem lista gier będzie uzupełniana o nowe produkcje, a możliwości usługi będą rozbudowane o kolejne funkcje. Klienci nie uświadczą także reklam, a same gry będą dostępne wyłącznie w ramach subskrypcji.

Netflix - przeczytaj również:

Netflix - jak zresetować go na telewizorze

Tajne kody Netfliksa - co dają? Jak je zdobyć?

Ruszają ograniczenia współdzielenia się kontem 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix | gry | Polska | Streaming
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy