Wodoodporny Walkman Sony - do parku, na bieżnię i basen

Nowy, zakładany na głowę i wodoszczelny odtwarzacz MP3 Walkman NWZ-W273 firmy Sony pozwala połączyć aktywność fizyczną ze słuchaniem ulubionych nagrań.

Nowy Walkman Sony stworzony został dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Gadżet jest odporny na zanurzenie do głębokości 2. Oznacza to, że nagrań w znakomitej jakości można słuchać nie tylko na bieżni i na siłowni, ale nawet na basenie.

Nowy Walkman nie utrudnia pływania i nie krępuje ruchów, bo nie zawiera żadnych przewodów. Nie trzeba go nawet przyczepiać do ubrania czy gogli: elementem stylowej, ergonomicznej konstrukcji są bowiem dobrze trzymające się w uszach, wygodne wkładki douszne, dostępne w zestawie z odtwarzaczem w kilku rozmiarach.

4-gigabajtowa pamięć mieści wszystkie ulubione utwory, a zgodność z iTunes gwarantuje bezproblemowe przesyłanie nagrań i list odtwarzania.

Nowy Walkman W273 cechuje się również dużą wytrzymałością akumulatora. 3-minutowe ładowanie - na przykład w czasie zmiany stroju - wystarcza na 60 minut słuchania; po całkowitym naładowaniu wewnętrzny akumulator umożliwia odtwarzanie nawet przez 8 godzin.

Zakładany na głowę, wodoszczelny odtwarzacz MP3 Walkman W273 firmy Sony będzie do nabycia w Polsce od połowy lutego 2013 r.

Reklama
INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Walkman | Sony | MP3 | iTunes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama