Bieliźniane gadżety dla kobiet

Przedstawiamy gadżety dla kobiet, które pasują do kuszącej bielizny. Uprzedzamy - czasem to szalone koncepcje.

Na początek "bieliźniany" iPhone. Co różni go od zwykłego? Przede wszystkim to, że stworzyła go znana francuska projektantka bielizny - Chantal Thomass. Przygotowała czarno-różowy, "koronkowy" wzorek na iPhone'a. Pasuje doskonale do rozmów prowadzonych z łóżka, a także doskonale mieści się w kieszeni szlafroka.

Inwencja projektantów nie zna granic, może więc któraś z czytelniczek Gadżetomanii będzie zainteresowania nabyciem stanika znanej marki - Triumph - który ma to do siebie, że może powitać w trzech językach - koreańskim, chińskim i angielskim.

Reklama

Podróżujące panie mogą być zainteresowane nabyciem bielizny "Find Me If You Can". Jest ona wyposażona w system namierzania GPS, więc jej właścicielka zawsze będzie możliwa do zlokalizowania. No ale co z nią w praktyce zrobić? Takie gadżety dla kobiet otwierają pole do popisu, trzeba tylko pomyśleć, jak je wykorzystać.

Natomiast bielizna z diodami LED to doskonała rzecz dla pań, które chcą pokazać się bez światła. Dzięki zastosowaniu żaróweczek każda kobieta stanie się prawdziwą gwiazdą wieczoru. Takie gadżety dla kobiet to rzecz oryginalna, przyznacie?

Henryk Tur

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPhone | gadżety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy