Najstarsza użytkowniczka Facebooka

101-letnia Kalifornijka Florence Detlor jest najbardziej zaawansowaną wiekiem osobą korzystającą z Facebooka. Wiadomość została potwierdzona przez administratorów serwisu, a pani Detlor została zaproszona do odwiedzenia siedziby firmy w Dolinie Krzemowej. Dlatego też jako jedna z niewielu użytkowniczek serwisu może się pochwalić zdjęciem z Markiem Zuckerbergiem!

Fotografię zamieściła na portalu Sheryl Sandberg, Dyrektor ds. Operacyjnych Facebooka, która także witała panią w słusznym wieku w centrali firmy. Zdjęciu towarzyszył podpis: "Byłam zaszczycona możliwością spotkania z Florence Detlor, która w wieku 101 lat jest najstarszą zarejestrowaną osoba na Facebooku. Dziękujemy za odwiedziny, Florence!"

Pani Detlor nie miała do siedziby Facebooka daleko, ponieważ mieszka w kalifornijskim Menlo Park, czyli po sąsiedzku. Najstarsza użytkowniczka korzysta z Facebooka od sierpnia 2009 roku. Portal podaje, że aktualnie ma 955 milionów aktywnych użytkowników, a kobiety w wieku powyżej 55 lat to najszybciej powiększająca się grupa korzystających z Facebooka.

Reklama

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy