Nowa taktyka e-intifady

Cyberwojna pomiędzy hackerami palestyńskimi i izraelskimi weszła ostatnio w nową fazę. Ostatnio wiele prominentnych osób sprzyjających Palestyńczykom zarówno w Izraelu jak i w Zachodniej Europie zaczęło otrzymywać e-maile o proizraelskiej i antypalestyńskiej treści. Listy te były wysyłane głównie z kont... palestyńskiej organizacji Electronicintifada.

Cyberwojna pomiędzy hackerami palestyńskimi i izraelskimi weszła ostatnio w nową fazę. Ostatnio wiele prominentnych osób sprzyjających Palestyńczykom zarówno w Izraelu jak i w Zachodniej Europie zaczęło otrzymywać e-maile o proizraelskiej i antypalestyńskiej treści. Listy te były wysyłane głównie z kont...  palestyńskiej organizacji Electronicintifada.

Nie oznacza to jednak wcale, że palestyńscy hackerzy zmienili zdanie. Ktoś włamał się na serwer Electronicintifady i wysłał z niej rzeczone teksty. ?Naszym e-przeciwnikom chyba puszczają nerwy i nie mają żadnych argumentów, bo zaczynają się posuwać do przestępstw i sabotażu? - stwierdził szef Electronicintifady Ali Abuniameh , z którego adresu e-mail też wysłano proizraelskie teksty

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: taktyka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy