Paris kontra internetowa erotyka

Paris Hilton domaga się zamknięcia strony internetowej, która oferuje zdjęcia oraz rzeczy należące do amerykańskiej gwiazdy.

Według Paris Hilton, strona internetowa Parisexposed.com jest "jednym z największych naruszeń prywatności gwiazdy w historii". Strona oferuje filmy wideo, wpisy do pamiętnika, nagrane rozmowy oraz zdjęcia Hilton (np. fotografie topless na wakacjach).

Rzeczy należące do Hilton zostały kupione od firmy, która zajmowała się przeprowadzką jej oraz jej siostry, a potem sfotografowane i umieszczone na stronie internetowej. Amerykańska gwiazda domaga się zamknięcia Parisexposed.com, twierdząc, że zamieszczone tam treści mogą ułatwić kradzież jej tożsamości.

Reklama

Przygotowane przez prawników Hilton oskarżenie mówi, że niejacy Nabil i Nabila Haniss kupili należące do gwiazdy przedmioty za 2.775 dolarów a potem sprzedali je za 10 milionów dolarów. Odwiedzający stronę muszą płacić 40 dolarów za oglądanie rzeczy Hilton.

Paris Hilton stała się popularna, kiedy w 2003 roku do internetu wyciekł film, na którym uprawiała seks ze swoim chłopakiem.

INTERIA.PL/AFP
Dowiedz się więcej na temat: erotyki | 'Gwiazdy' | erotyka | Paris Hilton | paris
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy