Reklama

Samsung Sam (Girl) - projekt asystentki Samsunga

Studio Lightfarm Studios odpowiedzialne za animacje i grafikę 3D umieściło w mediach społecznościowych szereg grafik przedstawiających grafikę dziewczyny ze smartfonem Samsunga. Nazwano ją Samsung Sam (Girl).

Niektórzy już ochrzcili Samsung Sam (Girl) mianem wirtualnej asystentki Samsunga, chociaż na takie określenie musiała by najpierw zasłużyć. Koreański gigant nie stoi za jej stworzeniem. Jak to jednak w internecie bywa, często pomysły z zewnątrz okazują się najbardziej trafne.

Lightfarm Studios w serii grafik przedstawiło dziewczynę ze smartfonem Samsunga w bluzeczce z napisem Samsung Galaxy. Tyle wystarczyło, aby zyskać popularność w mediach społecznościowych i trafić do newsów. 

Warto pamiętać, że oficjalny asystent Samsunga nazywa się Bixby i firma powoli odchodzi od tego rozwiązania, stawiając na integracji z Asystentem Google i Amazon Alexa. Czy zatem Samsung Sam (Girl) sprawi, że Koreańczycy zmienią zdanie i "powołają ją do życia?. Najpierw musieliby porozumieć się z Lightfarm Studios.

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy