Dell Latitude ST na promocyjnym wideo

Dell już od dłuższego czasu dawał nam do zrozumienia, że tablety z Androidem odstawia na drugi plan, a na pierwszy wysuwa modele pracujące w oparciu o platformy Microsoftu. Dotychczas jedyne, co może zaproponować w tym względzie, to urządzenia z Windows 7 - ale to na szczęście zmieni się w przyszłym roku, kiedy to na rynku zadebiutuje Windows 8 (który obecnie dostępny jest w wersji deweloperskiej).

Malezyjski oddział Della umieścił w sieci filmik promocyjny (widoczny poniżej), na którym przedstawiony został najnowszy tablet producenta, działający pod kontrolą Windows 7 - Dell Latitude ST. Jest to sprzęt, który można obsługiwać zarówno palcami, jak i rysikiem.

Urządzenie, według wcześniejszych nieoficjalnych informacji, zostało wyposażone w 10-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, procesor Intel Oak Trail o taktowaniu 1,5GHz, 2GB pamięci RAM, SSD 128GB, wyjście HDMI, USB, aparat 3 Mpix, kamerkę 1.3 Mpix, GPS, akcelerometr oraz baterię mającą pracować do ośmiu godzin.

Jakiś czas temu do sieci przeciekły informacje o innym tablecie Della z Windows 7, modelu Peju - kto wie, może jest to to samo urządzenie? Tego dowiemy się najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości, bowiem premiera Dell Latitude ST spodziewana jest w grudniu bieżącego roku.

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Windows | Dell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy