Nadchodzi Office na iPada, iPhone'a i iPoda

Wszystko wskazuje na to, że już za kilka miesięcy do globalnej dystrybucji trafi pakiet Office w wersji na iOS.

Już od dłuższego czasu w sieci pojawiają się spekulacje mówiące o tym, że Microsoft pracuje nad pakietem aplikacji biurowych Office na iPada. Wiele wskazuje na to, że faktycznie jest to prawda. Jak donoszą redaktorzy BGR, powołujący się na anonimowe, aczkolwiek rzekomo wiarygodne źródło, koncern z Redmond planuje wydanie programu nie tylko na iPada, a na wszystkie urządzenia z iOS oraz na tablety z Androidem.

Z uzyskanych przez BGR informacji od osoby, która miała styczność z mobilną aplikacją Microsoftu wynika, że Office na iPada wygląda dokładnie tak, jak w przecieku, z którym mieliśmy do czynienia pod koniec lutego.

Co więcej, według tego samego informatora, Office będzie dostępny nie tylko na iPada (jak wcześniej spekulowano), ale także na pozostały mobilny sprzęt z iOS, czyli na iPhone'a i iPoda. Wskazuje na to choćby napis pojawiający się przy starcie aplikacji: "Office for iOS".

Jeśli informacje te się potwierdzą, z pakietem Office na iOS i Androida będziemy mieć do czynienia w okolicach listopada bieżącego roku.

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: iOS | iPod | iPhone | iPad | Microsoft | Apple
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama