Premiera iPada 3 coraz bliżej

Konferencje prasowe Apple stały się już niemal noworoczną tradycją. Czy na początku 2012 roku gigant z Cupertino po raz kolejny wszystkich zaskoczy?

Od kilku lat, w pierwszym kwartale, gdzieś w dużej sali w Stanach Zjednoczonych, organizowane jest spotkanie z dziennikarzami, na którym Apple prezentuje światu urządzenie, które będzie wyznacznikiem trendów na kolejne 12 miesięcy. Nie inaczej będzie i tym razem.

Informacje dostarczone przez japoński serwis Macotakara sugerują, że iPad 3 ujrzy światło dzienne na początku lutego, a do sklepów trafi w marcu. Pokrywa się do z przypuszczeniami, raportami i analizami, którymi raczono nas przez ostatnie kilka miesięcy. Jeżeli produkcja tabletu Apple trzeciej generacji rzeczywiście ruszyła, możemy spodziewać się kolejnej jabłkowej rewolucji na rynku.

Ptaszki ćwierkają, że iPad 3 będzie tabletem wyposażonym w ekran Retina o bardzo dużej rozdzielczości (2048 na 1536 pikseli), czterordzeniowy procesor Apple A6, aparat cyfrowy o większej matrycy i lepszej optyce oraz modem pozwalający na korzystanie z superszybkiej sieci komórkowej LTE. Jego premiera najprawdopodobniej pokryje się z chwilą udostępnienia nowej wersji systemu operacyjnego Apple iOS 5.1.

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Apple | konferencje prasowe | iOS | iPad | tablet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy