Samsung Galaxy Rugby Pro - smartfon pancernik

Smartfony o zwiększonej odporności są szczególnie pożądane przez osoby, które stawiają na aktywny wypoczynek. Z myślą o nich Samsung przygotował model Galaxy Rugby Pro.

Koreański producent ma spore doświadczenie na tym polu. Samsung Solid przez wielu jest uważany za najlepszy telefon, który przetrwa trudne warunki. Niestety, Solid nie jest smartfonem. Dlatego powstał Galaxy Rugby Pro.

Model ten został wyposażony w 4-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, 5 Mpix aparat oraz slot na karty microSD. Systemem będzie Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Specyfikacja nie mówi zbyt wiele (poza tym, że nie jest to urządzenie z najwyższej półki), ale dodatkowe funkcje - owszem.

A tych jest całkiem sporo. Smartfon został wyprodukowany zgodnie z normą 810G (norma, do której muszą być dostosowane produkty trafiające do armii). Jest wodoodporny (na głębokości 1 m może działać przez 30 minut) i pyłoodporny. Również wstrząsy nie zrobią na nim wrażenia. Urządzenie jest szyfrowane, więc dane będą miały dodatkową ochronę.

Reklama

Niestety, nie wiadomo kiedy telefon pojawi się w sprzedaży ani ile będzie kosztował. Moim zdaniem warto się nim zainteresować, ponieważ prezentuje się znacznie lepiej niż Motorola Defy czy Xperia Active. Jeśli ktoś chce się przesiąść z Samsunga Solid na smartfona, z pewnością weźmie pod uwagę kupno Galaxy Rugby Pro.

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Smartfon | Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy