TF300T - kolejny Transformer w rodzinie Asusa

Asus powiększa rodzinę hybrydowych tabletów z doczepianymi klawiaturami. Kolejnym modelem na rynku będzie najprawdopodobniej TF300T.

W produktowej rodzinie Asusa mamy trzy hybrydowe tablety, do których można podpiąć klawiaturę rozszerzającą ich możliwości: Eee Pad Transformer TF101, Eee Pad Transformer Prime TF201 oraz Eee Pad Transformer Prime TF700T. Jak się dziś okazało, tajwański koncern ma kolejnego asa w rękawie - model TF300T.

Na chwilę obecną tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się spodziewać po tym urządzeniu. Na pierwszych fotkach widać, że jego design - podobnie jak w przypadku Transformer Prime TF201 - nawiązuje do ultrabooków Asusa. Przy aparacie zabrakło natomiast diody doświetlającej, która znajduje się w jego starszych braciach, a jego dodatkowo obudowa sprawa wrażenie, jakby została wykonana z innego materiału niż TF201.

Zdjęcia pochodzą z Quietek, firmy zajmującej się wydawaniem certyfikatów urządzeniom, co z kolei wskazuje na ich autentyczność. Asus TF300T może zostać zaprezentowany już na targach MWC 2012 w Barcelonie.

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: hybrydowe tablety | Asus | transformer | tablet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy