Założyciel Apple wybiera Nexusa

Steve Wozniak, jeden z założycieli firmy Apple, jest znany ze swojego nietypowego podejścia, a i tak zaskoczył wszystkich tym, że na swój następny telefon (może jeden z wielu) wybrał Nexusa.

Najpierw swoich sił próbował w sklepie BestBuy, ale tam nie kupił pierwszego smartfona z Androidem Ice Cream Sandwich. Nic dziwnego, w końcu oficjalna premiera (17 listopada) dotyczyła Wielkiej Brytanii. Steve na pewno był tego świadomy, a mimo to, używając aplikacji Foursquare, dał znać światu, czego poszukuje. Co się dzieje, gdy jedna z najpopularniejszych osób w świecie technologii chce kupić Nexusa? Otrzymuje ona zaproszenie do siedziby firmy Google.

Wozniak pojechał do Mountain View, a tam został gorąco przyjęty koszulką Ice Cream Sandwich oraz jednym egzemplarzem pożądanego telefonu. Z okazji tej nietypowej wizyty zrobił sobie także zdjęcia z pracownikami korporacji na tle figurek symbolizujących kolejne wersje Androida.

Reklama

Ta sytuacja ma charakter symboliczny i nie zmieni w żaden sposób wydarzeń na rynku mobilnym. Steve Wozniak jest założycielem Apple, ale nie pracuje w tej firmie już od 26 lat. Mimo to często udowadniał swoją miłość do jabłuszka oraz częstował prasę wewnętrznymi informacjami, więc do fana Androida mu daleko. W takim razie dlaczego Nexus? Nie wiadomo, ale wątpię, aby była to forma reklamy - nie jest to styl Google, a tym bardziej Wozniaka.

Tak czy siak zrobiło się głośno, a Wozniak otrzymał egzemplarz telefonu - wszyscy są zadowoleni. Ciekawe, co założyciel Apple powie o urządzeniu po kilku dniach użytkowania? Jego recenzja z pewnością przyciągnęłaby uwagę wielu osób.

Michał Brzeziński

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Steve Wozniak | Apple | Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy