Reklama

Podstawka do walki z... bezpłodnością

Tracer Chiller to kolejna na rynku podstawka chłodząca pod laptopa. Zapewnia ona stabilną wentylację notebooka dzięki trzem cichym wentylatorom oraz czujnikowi, który automatycznie uruchamia chłodzenie po położeniu na niej komputera. Pomaga też bronić się przed... bezpłodnością.

Sprzęt nie wymaga żadnych sterowników i pasuje do laptopów o rozmiarze od 13" do 17". Zasilanie odbywa się przez kabel USB bez dodatkowego zasilacza zewnętrznego.

Konstrukcja jest odporna na upadki z wysokości do 1m. Zastosowane w niej mocne wiatraczki generują 47,57 m3 przepływu powietrza na godzinę, a na najwyższym biegu wytwarzają szum na poziomie 25 dB.

Nowa podstawka jest cienka i waży niecałe 0,5 kg. Powinna z łatwością zmieścić się w torbie z laptopem. Dodatkowo posiada 4 porty USB, pozwalające na podłączenie dodatkowych urządzeń.

Reklama

Z badań wynika, że większość osób korzysta z notebooków na kanapie lub w łóżku . Powoduje to zmniejszenie przepływu powietrza i przegrzewanie się układów. Podstawka chłodząca zabezpiecza przed szybszym niszczeniem sprzętu.

Niestety, taki styl pracy ma zgubny wpływ nie tylko na podzespoły komputerowe. Badania dowodzą, że mężczyźni trzymający laptopy na kolanach mogą przegrzać ważne organy, co konsekwencji grozi im... niepłodnością.

Sugerowana cena detaliczna podstawki wynosi 49 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy