Amazon Halo Band trafia do sprzedaży

Amazon wprowadza do sprzedaży swoją inteligentną opaskę do śledzenia aktywności. Urządzenie jest obecnie dostępne do zakupu na terenie USA.

Amazon Halo Band to nowa, inteligentna opaska Amazona, która jest odpowiedzialna za śledzenie funkcji życiowych użytkownika. Sprzęt pojawił się w sprzedaży w USA w cenie 100 dolarów. Akcesorium jest dostępne w trzech kolorach: czarnym, różowym oraz srebrnym.

Halo Band nie posiada wyświetlacza, jak tradycyjny inteligentny zegarek czy opaska. Całość została wyposażona w kilka funkcji, które nie znajdują się w żadnym innym sprzęcie do noszenia - to między innymi mierzenie tonu głosu za pomocą mikrofonów czy skanowanie ciała w celu oszacowania poziomu tkanki tłuszczowej.

Reklama

Do tej pory opaska była testowana zaledwie przez kilka osób, jednak same opinie na jej temat były pozytywne. Nie jest to więc klasyczny sprzęt "wszystko w jednym", a urządzenie sprecyzowane dla konkretnej grupy osób.

Amazon pracuje obecnie nad kolejnymi sprzętami, które będą w stanie zadbać o zdrowie użytkownika. W ostatnim czasie firma weszła także na rynek medyczny ze swoimi usługami. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama