Apple obniża cenę za słuchawki i ładowarkę

Apple postanowiło obniżyć cenę za swoje akcesoria. W przypadku nowych smartfonów nie znajdziemy ich już bowiem w pudełku z urządzeniem.

Po miesiącach plotek, Apple ogłosiło, iż ma zamiar usunąć przewodowe słuchawki EarPods oraz ładowarki z pudełek z nowymi iPhone’ami. Tego typu działanie spotkało się z różną reakcją użytkowników na całym świecie, ale amerykańska firma najwyraźniej ma na to sposób. Apple postanowiło bowiem obniżyć ceny swoich akcesoriów, czyli wspomnianych słuchawek oraz ładowarki o 10 dolarów. Rozwiązanie ma sprawić, iż użytkownicy będą mogli taniej kupić albo słuchawki albo ładowarkę, jeśli ich nie posiadają.

Decyzja Apple o usunięciu słuchawek i ładowarki ściennej ze swoich urządzeń nie jest całkowicie nieoczekiwana. Firma już kilka tygodni temu zrobiła to samo między innymi w przypadku inteligentnego zegarka Apple Watch. Co ciekawe, ładowarka oraz słuchawki nie znajdą się także w pudełku z takimi urządzeniami, jak iPhone 11, iPhone XR czy iPhone SE w wersji na 2020 rok.

Reklama

Niektóre akcesoria trzeba będzie więc dokupić osobno. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama