Czy Samsung Galaxy Note 8 ma wadę ekranu?

Użytkownicy serwisu Reddit donoszą, że w niektórych egzemplarzach pojawiły się problemy z warstwą oleofobową pokrywającą ekran. Ile jest prawdy w tych doniesieniach?

Kilku właścicieli Note'ów 8 zgłosiło, że ich smartfony borykają się z nietypowym problemem. Chodzi o widoczne szczeliny pomiędzy warstwami szkła pokrywającego ekran, które są widoczne przy krawędziach. Wygląda to, jakby na wyświetlaczu znajdowała się źle naklejona folia ochronna. 

Według wstępnych ustaleń, może to być powłoka oleofobowa, która została źle dopasowana lub odkształciła się z nieznanych powodów. Nie jest to poważna usterka, ale użytkownicy skarżą się, że wpływa ona na komfort użytkowania smartfonu. 

Warto zauważyć, że na razie problem dotyczy tylko kilku egzemplarzy i bardzo możliwe, że jest to zupełny przypadek albo niewielki defekt określonej partii, która nigdy nie trafiła do naszej części Europy.

Reklama

 Producent na razie nie komentuje sprawy i zapewne, jeśli nie pojawią się kolejne osoby z tym samym problemem, nic się w tej sprawie nie zmieni. 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy