Facebook Watch udostępnia oficjalne teledyski

Na popularnym serwisie społecznościowym będzie można oglądać i udostępniać oficjalne teledyski najlepszych współczesnych artystów.

Facebook Watch to platforma, która pozwala użytkownikom na oglądanie materiałów wideo z wielu dziedzin. W zakładce znajdą się między innymi podcasty, filmy podsumowujące wydarzenia sportowe czy też inne multimedia, które są dopasowywane zgodnie z gustem użytkownika. Poprzez integrację z Facebookiem, na platformie Watch można dowolnie komentować każde wideo oraz dyskutować z innymi osobami. Twórcy portalu zaimplementowali także zakładkę, która pozwala zapisywać wybrane multimedia do obejrzenia w późniejszym czasie.

Od teraz serwis umożliwi także oglądanie oraz udostępnianie oficjalnych teledysków muzycznych. Wszystko w nowo powstałej sekcji "muzyka". To właśnie tam użytkownicy mogą odkrywać nowych artystów na podstawie własnoręcznie wybranych preferencji.

Reklama

Jak wynika z informacji opublikowanych przez Facebooka - wspomniane udogodnienie jest opracowywane już od 2019 roku. Wcześniej popularny portal społecznościowy negocjował różnymi wytwórniami płytowymi, aby uzyskać prawa do strumieniowego przesyłania muzyki za pośrednictwem swojej platformy.

Czyżby Facebook miał niebawem zagrozić pod tym względem YouTube’owi? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Facebook | YouTube | Sabrina Carpenter | teledyski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy