iPhone 12 Pro Max – wiadomo, co skrywa w środku

Apple iPhone 12 Pro Max trafił do pierwszych właścicieli. Nim to jednak nastąpi warto przyjrzeć się, co urządzenie skrywa w swoim wnętrzu.

Zdjęcia przedstawiające otwartego flagowca marki Apple pojawiły się w chińskich mediach społecznościowych. Dzięki nim nie tylko potwierdziły się spekulacje na temat pojemności baterii, ale także nad delikatnie przeprojektowanym wnętrzem.

Już na pierwszy rzut oka widać, że zmieniło się położenie płyty głównej, co skutkowało zmianą designu samej baterii. Ogniwo w kształcie litery "L" przesunęło większość podzespołów.

Zdjęcia potwierdzają także plotki, dotyczące pojemności baterii. Jasno wskazują one, że ma ona obecnie 3687 mAh, czyli o około 10 proc. mniej niż w przypadku poprzednika. Rozmiar płyty głównej jest natomiast dokładnie taki sam, jak w przypadku iPhone'a 12 i iPhone'a 12 Pro.

Reklama

Niestety autor zdjęć nie podzielił się żadnymi dodatkowymi informacjami dotyczącymi pozostałych elementów. Nie wiadomo także, jak doszło do otwarcia urządzenia.

Przypominamy, że iPhone 12 mini został wyceniony na 3599 zł, a iPhone 12 na 4199 zł. Ceny modeli Pro zaczynają się od 5199 zł (Pro), a najdroższym smartfonem w ofercie jest opisywany model 12 Pro Max z ceną na poziomie 5699 zł. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPhone | Apple
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama