Reklama

iPhone 12 - unboxing. Pierwsze materiały w sieci

Wyczekiwane telefony marki Apple trafiają do pierwszych właścicieli. W internecie pojawiają się pierwsze filmy z rozpakowywania wyjątkowego urządzenia.

Choć iPhone 12  jest dostępny w przedsprzedaży zaledwie od zeszłego piątku, już teraz niektórzy szczęśliwcy mogą się cieszyć przesyłką z nowym telefonem marki Apple. W związku z tym w internecie debiutują pierwsze filmy z rozpakowywania urządzenia.

Na kanale popularnego youtubera Bena Geskina możemy zobaczyć krótki, zaledwie minutowy materiał, przedstawiający wyjęcie iPhone’a z pudełka. Pierwsze spojrzenie na opakowanie produktu, pozwala wysnuć wnioski, że jest ono mniejsze u smuklejsze niż do tej pory.

Wszystko ze względu na usunięcie akcesoriów, takich jak słuchawki EarPods i zasilacz. Apple twierdzi, że ma to na celu zmniejszenie ilości szkodliwego dla świata plastiku, użytego do produkcji. Mniejsze pudełka oznaczają również, że Apple może zmieścić więcej opakowań na jednej palecie wysyłkowej, umożliwiając w ten sposób wysyłanie większej liczby telefonów jednocześnie, co wpływa na koszt podróży.

Reklama

Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się pierwszej spojrzenie na iPhone’a 12, zapraszamy do filmu poniżej.

iPhone'a 12 rozpakował również youtuber Marques Brownlee:

Redakcja The Verge opublikowała test nowego iPhone'a:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iphone | apple | youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje