Lenovo Legion – znamy wygląd gamingowego smartfona

W sieci pojawiły się rendery ukazujące wygląd nadchodzącego smartfona do gier od firmy Lenovo. Trzeba przyznać, że urządzenie prezentuje się oryginalnie.

Lenovo już od dłuższego czasu przygotowuje się do prezentacji smartfona wydanego pod gamingową marką Legion. Choć do tej pory przecieki głównie skupiały się na jego możliwościach, w tym innowacyjnym systemie chłodzenia, tak na próżno było szukać informacji dotyczących jego wyglądu. Na szczęście w internecie pojawiły się rendery wprost z oficjalnych materiałów prasowych producenta.

Już na pierwszy rzut oka smartfon zaskakuje swoim wyglądem. Nawiązujący do większych urządzeń z serii Legion, telefon wyróżnia się dwoma tylnymi aparatami umieszczonymi na środku obudowy. Również lampa błyskowa została ulokowana w tym miejscu. Wszystko to w celu umożliwienia wygodnego trzymania w pozycji poziomej.

Reklama

Urządzenie od Lenovo ma działać pod kontrolą procesora Qualcomm Snapdragon 865 - sprzęt zdobył ponad 600 tys. punktów w popularnym benchmarku AnTuTu. Najnowsze dane pochodzące z chińskiego źródła wskazują na to, iż smartfon Lenovo Legion będzie korzystał z zupełnie nowej technologii chłodzenia. Doświadczenie dla użytkowników ma być znacznie bardziej komfortowe niż w przypadku innych urządzeń do gier.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Lenovo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy