Mapy Google ze zmianą w jednej z zakładek

Google odświeżyło zakładkę „zapisane” znajdującą się w Mapach Google.

Google postanowiło odświeżyć zakładkę "zapisane", która znajduje się w Mapach Google. Tym razem użytkownicy otrzymają szybszy oraz prostszy dostęp do miejsc, które zdecydowali się zachować wcześniej. Amerykańska firma będzie wyświetlać zapisane opcje w postaci specjalnej rolki, karuzeli pokazującej atrakcje na pierwszym ekranie.

Karuzela, która będzie wyświetlała się jako pierwsza pokaże użytkownikom miejsca jakie zapisali oni w ostatnim czasie, aby móc z nich skorzystać w przyszłości. Druga pokaże zapisane miejsca, które znajdują się w pobliżu użytkownika. Trzecia lista z kolei, to lista miejsc, które odwiedziła dana osoba - bazując na informacji z osi czasu i historii lokalizacji (jeśli dana funkcja jest włączona).

Reklama

Google nie zrezygnowało z dostępu do list utworzonych wcześniej. Pozostałe funkcje pozostają bez zmian - w przypadku Map Google zmienia się bowiem jedynie sposób i kolejność ich wyświetlania.

Aktualizacja aplikacji dystrybuowana jest etapami - może minąć trochę czasu, zanim wszyscy zobaczą ją na swoich smartfonach.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Google | Mapy Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy