Nowe narzędzie Facebooka umożliwi łatwiejsze czyszczenie profili społecznościowych

Manage Activity (zarządzanie aktywnością) to nowa funkcja Facebooka, która umożliwi łatwiejsze i przede wszystkim szybsze usuwanie naszych wpisów zamieszczonych w serwisie.

Osoby korzystające z Facebooka od wielu lat, zapewne niejednokrotnie patrzyły z politowaniem na swoje najstarsze wpisy. Człowiek dojrzewa, a historia naszej aktywność pozostaje widoczna przez cały czas. Wprawdzie do tej pory portal społecznościowy umożliwiał kasowanie dawnych postów, jednak wiązało się z to z mozolnym przeklikiwaniem przez każdy wpis z osobna. Na szczęście już z tym koniec.

Jak donosi Washington Post, Facebook wprowadził niedawno możliwość masowego usuwania swoich postów. Funkcję można znaleźć w "Dzienniku aktywności". To właśnie użytkownicy mogą zaznaczyć wszystkie interesujące posty i usunąć je za jednym kliknięciem myszy. Portal umożliwia nawet zastosowanie specjalnych filtrów w celu wyszukiwanie określnych typów wpisów.

Reklama

Na obecną chwilę funkcja wydaje się być dostępna jedynie w Facebooku na iOS i Androida. Niebawem powinna się ona jednak także w wersji przeglądarkowej. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Facebook | aktywność | portale społecznościowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama