Reklama

Projektor CineBeam Laser 4K - 5 cm od ściany i 90 cali obrazu

Obraz o przekątnej 90 cali i to z projektora oddalonego zaledwie 5 centymetrów od ekranu – takie możliwości daje projektor CineBeam Laser 4K.

Przy odległości od ekranu wynoszącej 5 cm można uzyskać obraz o przekątnej 90 cali. Odsuwając projektor o 18 cm od ściany obraz zwiększa się do aż 120 cali. Dzięki jasności 2500 lumenów i rozdzielczości 4K UHD projektor LG CineBeam Laser 4K pozwala na wyświetlanie jasnego i wyraźnego obrazu o dobrze odwzorowanej czerni. 

Projektor LG CineBeam Laser 4K można obsługiwać mówiąc do mikrofonu wbudowanego w pilota Magic Remote (pilot jest dostarczany w zestawie z projektorem). Wypowiadając naturalne zdania, takie jak wyłącz projektor, gdy skończy się film lub pokaż filmy o jodze z YouTube. Ponadto, pilot Magic Remote rozpoznaje gesty i jest wyposażony w podświetlenie przycisków, które włącza się automatycznie po wykryciu ruchu. 

Sprzęt jest przystosowany do wyświetlania treści z serwisów streamingowych, a ponadto jest wyposażony w porty USB, Ethernet i HDMI umożliwiające podłączanie różnorodnych urządzeń. 12-punktowa redukcja trapezu sprawia, że obraz jest pozbawiony zniekształceń często występujących w przypadku innych projektorów.

Reklama

Dokładna cena i data premiery nie zostały podane. 

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: projektor | 4K | LG | CES 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama