Reklama

Samsung Galaxy Z Fold 2 rozebrany

Samsung Galaxy Z Fold 2 trafił na „stół operacyjny”. Okazuje się, że koreańska firma ulepszyła sporo rzeczy.

Cena, którą trzeba zapłacić za nowy, składany smartfon Samsunga może zawrócić w głowie. Nic więc dziwnego, że klienci chcą dokładnie wiedzieć, za co w tym przypadku będą musieli zapłacić. Samsung Galaxy Z Fold 2 trafił pod rozbiórkę iFixit.

Samsung w swoim nowym flagowcu wprowadził odświeżone mechanizmy, które mają zwiększyć ogólną trwałość całej konstrukcji. W tym przypadku system zawiasów został przerobiony przez producenta, a składany ekran wykorzystuje cienkie szkło zamiast plastiku do ochrony jego powierzchni - dzięki temu jest on mniej kruchy niż miało to miejsce wcześniej.

Reklama

Pomimo tych ulepszeń, Galaxy Z Fold 2 ledwo wspina się wyżej z finalną oceną punktową związaną z możliwością samodzielnej naprawy. Urządzenie otrzymało 3 na 10 możliwych punktów - poprzednia generacja składanego smartfona Samsunga zdobyła 2 z 10 możliwych punktów.

Nie jest to więc najprostszy telefon na świecie do naprawy, ale zawsze można próbować. Lepiej będzie jednak oddać konstrukcję do autoryzowanego serwisu.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: samsung | iFixit

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy